O nas

Firma Zakład Usług Melioracyjnych i Budowlanych została założona 1 stycznia 1997r. przez Mirosława Materak. Swoją działalność zaczynała od prac drogowych i melioracyjnych. Następnie rozszerzyła swoje usługi o prace z zakresu utrzymania terenów zielonych i usług sprzętowo - transportowych.

Głównymi kontrahentami naszej firmy są samorządy wszelkich szczebli, lokalne firmy oraz odbiorcy indywidualni. Siedziba firmy znajduje się w Schodniej koło Ozimka w województwie opolskim.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz szeroko rozwiniętą bazę sprzętowo - transportową co wraz z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na podejmowanie zadań o dużym stopniu trudności.

materak roboty drogowe

Dlaczego Zumib

Doświadczenie

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w pracy z robotami ziemnymi, drogowymi i melioracyjnymi. Wieloletnia praktyka i setki wykonanych zleceń przekładają się na jakość świadczonych usług.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze zlecania są zawsze wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP.

Zaufanie

Mamy przyjemność współpracować przez wiele lat z lokalnymi firmami oraz instytucjami samorządowymi wykonując dla nich corocznie cykliczne zlecenia.

Technologia

Stale poszerzamy naszą flotę o nowe bardziej zaawansowane technologicznie maszyny oraz systematycznie szkolimy operatorów. Dzięki temu możemy podjąc się najbardziej wymagających zleceń.